Vznik názvu

25. srpna 2011 v 12:58 | Nesqiuck |  vznik názvu
Jednou z nich je, že kluci jednou sledovali film Jednoduchý Plán (A Simple Plan) a řekli si, že by to byl dobrej název pro kapelu.
Další je, že kluci tvrdí, že už od malička nechtěli být jen zavření někde v kanceláři, ale chtěli být v kapele a poznávat svět. Byl to takový jejich jednoduchý plán (simple plan). A z toho vznikl název kapely.
Podle nejnovějších zpráv, z jednoho interview s Davidem to bylo takto:
Kluci pořád jako "Potřebujeme název, když hrajeme show!" a ten producent zrovna viděl film "A Simple Plan" a řek jim "Kluci, měli byste zkusit toto jméno," takže vynechali člen "A" a jen do toho šli jako "Simple Plan a toto jméno jsme si nechali. Když jsme se podepsali nahrávací společnosti, říkali jsme si, jestli si to jméno necháme nebo ne a víte co? Je to tak trochu jednoduchý plán (Simple Plan), protože jsme dostali šanci dělat to, co jsme vždycky chtěli dělat.
Perlička na závěr: Při vymýšlení názvu kapely prý přišel Mark Hoppus z Blink 182 a navrhl název "One legged duck" (v překladu - jednonohá kachna). Tento název byl ale prý ze strany kluků jednohlasně vetován.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama