vznik názvu

Vznik kapely

16. září 2011 v 13:48 | Nesqiuck
Ako vznikol názov kapely ?
Jednou z nich je ten že raz chlapci sledovali film Jednoduchý plán(A Simple Plan) a povedali si že by to bol dobrý názov pre kapelu .
Dalšou je že chlapci vždy hovorili že nechcú byť len zatvorený v kancelárií ale chceli by byť v kapele a poznávať svet.Bol to taký ich jednoduchý plán(Simple Plan ) a tak vznikol názov kapely.
Ale podľa najnovších správ z jedného rozhovoru s Davidom to bolo takto:
Chlapci stále hovorili potrebujeme názov pre kapelu ked hrajeme show a ten producent práve videl film " A Simple Plan" a povedal im "Chlapci mali by ste skúsiť toto meno" a tak vynechali člen " A" a šli do toho s názvom "Simple Plan" .Ked sme sa podpisovali nahrávacej spoločnsoti hovorili sme si či si to meno necháme a viete čo? Je to tak jednoduchý plán "Simple Plan " tak sme do toho išli pretože sme dostali šancu robiť to čo sme vždy chceli

Vznik názvu

25. srpna 2011 v 12:58 | Nesqiuck
Jednou z nich je, že kluci jednou sledovali film Jednoduchý Plán (A Simple Plan) a řekli si, že by to byl dobrej název pro kapelu.
Další je, že kluci tvrdí, že už od malička nechtěli být jen zavření někde v kanceláři, ale chtěli být v kapele a poznávat svět. Byl to takový jejich jednoduchý plán (simple plan). A z toho vznikl název kapely.
Podle nejnovějších zpráv, z jednoho interview s Davidem to bylo takto:
Kluci pořád jako "Potřebujeme název, když hrajeme show!" a ten producent zrovna viděl film "A Simple Plan" a řek jim "Kluci, měli byste zkusit toto jméno," takže vynechali člen "A" a jen do toho šli jako "Simple Plan a toto jméno jsme si nechali. Když jsme se podepsali nahrávací společnosti, říkali jsme si, jestli si to jméno necháme nebo ne a víte co? Je to tak trochu jednoduchý plán (Simple Plan), protože jsme dostali šanci dělat to, co jsme vždycky chtěli dělat.
Perlička na závěr: Při vymýšlení názvu kapely prý přišel Mark Hoppus z Blink 182 a navrhl název "One legged duck" (v překladu - jednonohá kachna). Tento název byl ale prý ze strany kluků jednohlasně vetován.


 
 

Reklama
Reklama